Meredian

ارتباط بین " الله نورالسموات والارض " و " شفا بخشی سنگها "کانال های نورانی یا meredian

اگر بخواهید بدانید خداوند از رگ گردن بما نزدیک تر است یعی چه باید مطلب علمی تخصصی Meredian مِرِدین  ،  7 چاکرا،7گیرنده شعورونور و ، هاله چیست را از دیدگاه حکمت  الهی بخوانید .

مردین چیست       meridianمردین ها کانالهای نورانی هستند که در آنها نور الهی در جریان است واین نور شعور وفرمان الهی را همزمان به میلیاردها سلول داخل بدن می رسانند تا آنها درست وسالم عمل کنند محتوای کالبد متا فیزیکی بدن ما شامل 14 مردین می باشد  در این مردین ها انرژی و نوربا  شعوری در جریان است که در پزشکی پرعظمت باستان چینی ها از این نور وشعور الهی  چی ،ژاپنی ها کی ،هندی ها پرانا ،ایرانی ها آب حیات انگلیسی ها وایتال فورس vital forceنام برده اند 12 مریدین مستقیماً به تک تک سلول های ریه-روده بزرگ- معده- طحال- قلب- روده کوچک- مثانه- کلیه- پریکارد-کیسه صفرا و کبدوسایرسلولهای در حرکت مثل سلول خون یا سیگنالهای الکتریکی اعصاب ومغز فرمان صادر می کند . ازتلاقی دو مردین چاکرا بوجود می آید . سازمان بهداشت جهانی، مرکز ملي طب مکمل و انجمن پزشکي ايالات متحده آمريکا 360 تلاقی این مردین ها را شناسائی نموده اند که با قرار دادن سنگها روی آنها ویا با طب سوزنی يا اکوپانکچر (Acupuncture) با فروکردن سوزن های بسيار نازک به این نقاط از بدن باعث تسکين درد و يا درمان مشکل خاصی از بيمار می شود. براساس تئوري سنگ درمانی ، اين نقاط خاص بر روی مريدين هايی (Meridians) قرار دارند که يک نوع انرژی حياتی باشعور حاوی دستور الهی در آنها جريان دارند.هرگونه انسدادی  درحرکت این کانالهای  انرژی مانند سد باعث ایجاد مشکل در آن مریدین و سایر مریدینها نیز میشود.این مریدین ها را می توان با قرار دادن سنگها در هرنقطه ای از بدن  تحت تاثیر قرار داد. سنگهای مختلف  باعث رفع انسداد در این سدها می شوند و باعث برقراری مجدد جریان منظم در مریدینها می گردند. سنگ درمانی  می تواند باعث کمک به ارگانهای داخلی شود تا بتوانند این عدم تعادلها را توسط چاکراها جذب کرده وفعالیت های جذب وورود نورالهی از بیرون به درون بدن را تسریع بخشند  و جریان انرژی در مریدنها را تصحیح فعال سازند تا فرد بیمار نشود ویا از بیماری رهائی یابد .  

توسط دستگاه عکسبرداري از هاله ودستگاه کرلیان (سیستم نمایش ویدیویی هاله (AVS)) می توان حاله را رویت نمود
سیستم نمایش ویدیویی هاله (AVS)دستگاه عکسبرداري از هاله چیست؟
این دستگاه یک سیستم نرم افزار کامپیوتری جهت تصویر سازی هاله بر مانیتور است که اساس آن بر اصول و مطالعات بیوفیدبک، روانشناسی رنگ ها، حوزه انرژی انسان و دانش ذهن- بدن بنا شده است. دستگاه عکس برداري از هاله، انرژي هاله شما را در همان لحظه، اندازه گيري کرده و نشان مي دهد. با سيستم ويديويي هاله، ديدن حرکت هاله و تغييرات آني بسیار ساده است.

سیستم نمایش ویدیویی هاله (AVS)، از دستگاه حسگر دست برای اندازه گیری داده های بیوفیدبک و فعالیت الکتریکی پوست دست، قابلیت رسانایی الکتریکی پوست دست و دمای لحظه ای دست استفاده می کند. این داده های بیوفیدبکی آنالیز و پردازش شده و با وضعیت انرژی احساسی ویژه ای مرتبط شده و به عنوان انرژی یا تصویر هاله فرد بر روی مانیتور نمایش داده می شود.

گذشته از این، بیو فیدبک از داده های اندازه گیری شده برای رسم نمودار و چارت اطلاعاتی استفاده می کند که اینها عکس العمل ها و تغییراتی که در هاله و چاکراها رخ میدهند را نمایش می دهند.
در مطالعات اخیر بدن انسان، نشان داده شده است که فرکانس های بیوانرژی، عملکردی حیاتی و مهم در زندگی ما دارند. فرکانس های ضعیف و نا کار آمد می توانند تعیین کننده انرژی و سلامت فرد باشند، اگرچه ما این پدیده را درک کنیم یا نکنیم.
آنچه شما روی کامپیوتر می بینید:
شما می توانید هاله متحرک خود را ببینید. دستگاه نه تنها الگوی شخصیتی بلکه حوزه فکری و تغییرات واقعی روزمره شما را نیز نشان می دهد. اصولا هر زمان که تغییرات ذهنی- احساسی یا انرژی در درون یا اطراف شخص ایجاد شود هاله نیز تغییر می کند. بنابراین رنگ اصلی هاله فرد مطابق با افکار و احساسات می تواند تغییر یابد و گاهی با نمایش جالبی از رنگهای مختلف در زمینه رنگ اصلی هاله فرد همراه می شود.
علاوه بر این، دستگاه فعالیت چاکراها را اندازه گیری کرده و درصد باز بودن هر کدام را نشان می دهد. در صورت لزوم مرکز ریکی یوگا می تواند شما را در متعادل ساختن چاکراها و بهینه سازی حوزه انرژی تان یاری نماید.
گزارش و تصاویر هاله و چاکراها:این سیستم تصاویری رنگی از داده های زیستی اندازه گیری شده را ارائه می دهد.
الف) تصاویر هاله و چاکراها:
• تصویر هاله اطراف سر: تصویر با نمای صورت و شانه ها و هاله اطراف آنها در لحظه گرفته میشود که متن زیر آن رنگ هاله و تفسیر آن می باشد.
• تصویر کامل هاله و چاکراهای اصلی: که در همان لحظه گرفته شده است.
• شش نمودار عددی هاله و چاکراها: که شامل هفت چاکرا، اندازه هاله، تعادل و نوع شخصیت فرد که مناسب جهت تجزیه و تحلیل دقیق تر هاله و چاکراها هستند.
• قابلیت ضبط بر نوار ویدیویی و یا CD : جهت ضبط هاله متحرک شما در کل جلسه عکسبرداری که بر مانیتور مشاهده می شود. این بخش اختیاری بوده و بنا به درخواست شما انجام می شود.
ب)گزارش 22 صفحه ای:که اطلاعات ذیل را دارا می باشد:
• رنگ هاله و تجزیه و تحلیل آن: که بیانگر نوع شخصیت و خصوصیات شماست.
• اندازه هاله: یک شاخص مهم که نشان دهنده میزان انرژی است که به اطراف خود می تابانید.
• اندازه، شکل و فعالیت چاکراها: نشان دهنده تعادل انرژی در زندگی شماست.
• تعادل هاله و چاکراها
• تجزیه و تحلیل شخصیتی: شامل تجزیه و تحلیل این موارد می باشد: ذهن- بدن، زندگی اجتماعی، روابط و صمیمیت، شغل، امور مالی، سلامت، خوشبختی، رشد و تکامل.
• تجزیه و تحلیل داده های زیستی: که مهمترین بخشهای کالبد انرژی شما را با نشان دادن موارد ذیل منعکس میسازد:
• چرخ رنگی: بوسیله آن خواهید دانست که رنگ مکملی که شما باید استفاده کنید تا به آرامش و تعادل برسید کدام است.
• تعادل Yin-Yan: نشان دهنده میزان هماهنگی میان انرژی های زنانه و مردانه شماست.
• نمودار ذهنی- روحی- بدنی: نمایش چگونگی توزیع انرژی شما بین ذهن، روح و بدن است.
• احساس سنج: نشان دهنده شدت عکس العمل احساسی شماست.
• نمودار وضعیت ذهنی- بدنی: نشان می دهد که آیا ذهن یا بدن شما در اضطراب است.
• نمودار اضطراب- آرامش
• نمودار سطح انرژی