دستبند مسی مغناطیسی

دستبند مسی مغناطیسی

دستبند مسی مغناطیسی
 
این  دستبند را می توان هم  یکپارچه مس  وهم یک پارچه آهنربا ویا ترکیب هر دو انتخاب وخریداری نمود  لذا دارای استحکام بالایی و وزن بسیارکمی است داشتن دوفلز مفید آهنربا ی بسیار کوچک ومس  دوپدیده مس و مغناطیس درمانی را در این دستبند فراهم ساخته است

این دستبند را می توانید هم مسی وهم  مغناطیسی  تنها سفارش دهید هر دومدل آن  بهتر از دستبند پاوربالانس عمل می کند که بعنوان دستبند مردانه وزنانه  می باشد این دستبند ها در 4 نوع و4 طرح مختلف ارائه می گردد:

1 - دستبند گردنبند وپابند شو مغناطیسی   (هم بصورت دسنتبد وهم بصورت گردنبند وهم بصورت پابند مصرف می شود طبق نمونه زیر

2 - دستبند مسی مغناطیسی:

 

3 - دستبند مغناطیسی

4- گردنبند مغناطیسی

این دستبندها ی مغناطیسی که اخیرا با نام پاوربالانس مشهور شده وبا قیمتی ده برابر قیمت مادر داخل  بفزوش می رسد  پديده اي است قدیمی ولی شگفت انگيز و بي نظيراست لازم بذکر است که دستبند های ما پر فروش ترين محصول سال 2014 اروپااست که  باقیمتی 20 برابر قیمت ما درخارج بفروش می رسدبا دستبند گردنبند وپابند شو مغناطیسی یادستبند  مسی مغناطیسی  تعادل ، انعطاف پذيري ، قدرت ، تمركزرا به خود هديه دهيد، کافیست یک بار امتحان کنید و استرس و خستگي خود را كاهش دهيد وببینید چه تغیری درسلامتی شما حاصل می شود .ترکیب و جنس این  دستبند ها هم ازمس و هم از آهنرباست وهم آهنربای بدون مس ساخته شده است  میزان آلرژی و حساسیت این دستبند به 0% رسیده است.

مغناطیس درمانی چیست:

مغناطیس درمانی یک روش مطمئن و بی ضرر برای استفاده از میدانهای مغناطیسی برای بدن به جهت کسب اهداف درمانی می باشد. از این روش می تواند به صورت مستقل یا همراه با درمان حاضر استفاده شود ،مغناطیس درمانی می تواند یک راه موثر برای به دست آوردن آرامش در دردهای مفاصل ،التهابها و سفت شدن عضلات باشد200  سال قبل از میلاد مسیح یک فیزیکدان یونانی در می یابد استفاده از آهن ربا در کاهش دردهای موضعی تاثیر مثبتی دارد حکیم ابو علی سینا نیز از آهن ربا در درمان بیماری ها استفاده می نموده .در آلمان از این نیرو در صنایع مختلف از جمله کشاورزی و باغ داری استفاده می شود به این صورت که میوه ها و سبزی هایی تهیه میشود با نام (بایو) که توسط آبهای مغناطیسی آبیاری شده و تحت تاثیر این نیرو رشد میکنند مس ومغناطیس  درمانی از دیر باز مورد توجه پزشکان بوده است .در طب اسلامی توصیه می گردد خواب و استراحت رو به قبله که در اکثر مواقع در جهت مغناطیسی زمین است صورت پذیرد. مغناطیس با ایجاد تغییرات پتانسیل در بدن و در سلولها اثرات مفیدی را در انسان و موجودات زنده ایجاد می کند بطوریکه در صورت سفر انسانها به کرات دیگر یا استقرار در قمر های مصنوعی مشکلات متعددی در عضلات و استخوانها بروز می نماید.

این دستبند چندین سال است که چندین میلیون بار در جهان با قیمت 135هزارتوان به فروش رفته است ولی که ما این دستبند گردنبند وپابند شو مغناطیسی یادستبند  مسی مغناطیسی را باقیمت 45هزارتومان به شما تحویل می دهیم

خاصیت دستبند گردنبند وپابند شو مغناطیسی یادستبند  مسی مغناطیسی گالری سنگهای شفابخش تیراژه:  در اطراف جسم انسان هاله انرژيكي وبای پولار قرار دارد كه از روي آن ميتوان به بسياري از بيماريهاي فرد پي برد ، براي مثال اگر كليه شما داراي ناراحتي باشد قبل از بروز درد جسماني ، هاله انرژي شما در آن قسمت داراي حفره ميشود كه اين موضوع با اسكن كردن هاله شما توسط دستگاه اندازه گیری هاله بنام  کرلیان  قابل مشاهده است . باسنگهای نیمه قیمتی وبا ماساژوبا  هاله درماني به مرور زمان ميتوان اين هاله را ترميم كرده و به دنبال آن بيماري جسمي شما هم درمان ميگردد . علاوه بر آن وقتي هاله انرژي شما ضعيف ميشود شما در معرض بيماري هاي روحي از جمله افسردگي قرار ميگيريد و همچنان جسم شما تا حدي ناتوان تر ميگردد ، كه با مديتيشن ميتوانيد به مرور زمان هاله خود را قويتر كرده و از طبيعت و كائنات انرژي بيشتري بگيريد. دستبند گردنبند وپابند شو مغناطیسی یادستبند  مسی مغناطیسی دارای دو هولوگرام است كه با صاتع كردن فركانسي خاص ، هاله انرژي شما را تا حد ايده آل شما تقويت كرده ، تعادل ، انعطاف پذيري ، قدرت ، تمركز ، يادگيري شما را افزايش داده و از استرس و تنش شما ميكاهد  و همچنين با دور كردن نسبي فركانس هاي منفي مانند موبايل و مايكرو ويو باعث ميشود شما از زمين و طبيعت بيشتر انرژي بگيريد.

با استفاده كردن از دستبند گردنبند وپابند شو مغناطیسی یادستبند  مسی مغناطیسی گالری سنگهای شفا بخش تیراژه به طور قابل ملاحظه اي قدرت جسمی وجنسی و تعادل شما بالا ميرود كه كاملا قابل لمس است علاوه بر آن به كمك دستگاه هاي موجود در بيمارستان ها و مراكز درماني ميتوانيد بزرگ شدن هاله انرژي خود را به هنگام استفاده از آن مشاهده كنيد .مهمترین کارائی این دستبند  پاکسازی یونی اطاف بدن استفاده کننده است زیرا یونها تمامی محیط اطراف ما را احاطه کرده اند.آنها اتمهای باداری  هستند که دارای بار الکتریکی مثبت و یا منفی میباشند.یونهای مثبت از عصبانیت واسترس افراد در محیط پخش می شود  همچنین بر اثر ترکیب اسیدلاکتیک  در بدن که باعث خستگی و بیماری میشود حاصل میگردند.

دستبند گردنبند وپابند شو مغناطیسی یادستبند  مسی مغناطیسی گالری سنگهای شفابخش تیراژه تولید یون منفی در اطاف بدن وحوزه پولاریته اطاف بدن کرده که باعث تنظیم  فشار خون می شود زیرا جریان خون منظم تروراحت تر می شود در نتیجه افزایش حجم هوای وارد شده به ریه ها در هر تنفس بهتر شده و بر غدد تولید کنندة هورمون اثرگذاشته و ریتم ها و امواج طبیعی مغزبهتر میشود زیرا یون های مثبت به محض ورود به بدن شارژ منفی داخل خون را کم می کند و این یعنی چسبندگی داخل سرخرگ و کاهش جریان خون ، تقابل آن با یون منفی یعنی بهبود چرخش خون و جابجایی اکسیژن یعنی کمک به متابولیسم بدن ، یعنی جلوگیری از هدر رفتن انرژی و همة اینها یعنی احساس آرامش بیشتر و انرژی بیشتر.

اگر با خواندن این مقاله هنوز به عظمت حکمت آفرینش مغناطیس پی نبرده اید باید اضافه کنیم که دستبند های مسی مغناطیسی گالری سنگهای شفا بخش تیراژه طوری عمل می کنند در اطراف بدن یون منفی ایجاد گردد ویون های مثبت اطراف بدن از بین بروند زیرا وقتی یونهای منفی بدن انسان کم میشود ترکیب شیمیایی بدن تغییر میکند که این تغییرات منجر به افسردگی خستگی جسمانی و اضطراب واسترس میشوند.دکتر کلیفتون جولی در تحقیقاتش در رابطه با علم قدرت یونهای منفی می نویسد که این یونهای منفی هستند که باعث سلامتی و ایجاد احساسات خوب بصورت پایدار میشوند.به این علت که میزان اکسیژن مصرفی را افزایش داده  و سطح هوشیاری را افزایش میدهد و همچنین باعث ازدیاد تمرکز و یادگیری میشود که این امر مهم توسط دستبند گردنبند وپابند شو مغناطیسی یادستبند  مسی مغناطیسی گالری سنگهای شفا بخش تیراژه برای شما بامبلغ 45000 تومان برای یک عمر طولانی ومفید حاصل می شود

خواص  مغناطیس برای همه از 500 سال پیش به قبل شناخته شده بوده  ولی به مرور زمان آن را به فراموشی سپردند! بر اساس تحقیقات به عمل آمده مصریان قدیم از خاصیت آهنربایی در ساخت اهرام استفاده کردند تا بدین طریق از فاسد شدن اجساد در داخل اهرام جلوگیری شود . بدن انسان نیز خاصیت مغناطیسی دارد، به همین علت همۀ موجودات زنده رابطۀ محکمی با زمین دارند، به همین خاطر وقتی به هنگام خستگی با پای برهنه روی چمن یا زمین راه میرویم احساس شادابی می کنیم . اگر در موقع خواب سر به سمت شمال و پاها به سمت جنوب باشد خواب راحت تری خواهیم داشت ولی اخیرا ثابت شده است که اگر در موقع خواب رو به شرق بخوابید خیلی بهتر خواهد بود زیرا میدان مغناطیسی خورشید هزار برابرزمین است و تغییرات در میدان مغناطیسی آن مستقیما بر روی زمین و موجودات آن تأثیر می گذارد. ماه نیز مانند خورشید میدان مغناطیسی دارد که بر روی زمین و موجودات آن تأثیر گذاشته بطوریکه در موقع ماه  کامل، بیماران روانی دچار تحریک و برانگیختگی شدید می شوند. دربعضی از آیینهای سری در این شب مراسم خاصی را برگزار می کردند و معتقد بودند که می توانند انرژی ماه را در مدار خاصی هدایت نمایند. تمام آهنرباها دو قطب دارند قطب شمال و قطب جنوب. این دو قطب بطور قراردادی با قطبین مغناطیسی زمین هم جهت هستند. در نظام مغناطیسی، دو قطب ناهمنام یکدیگر را جذب و قطبین همنام یکدیگر را دفع می کنند. خطوط مغناطیسی که در اطراف یک آهنربا  قرار دارد میدان مغناطیسی آهنربا نامیده می شود. وسعت میدان مغناطیسی بستگی به قدرت آهنربا دارد. آهنرباهای قوی برای اعضای قوی مانند دستها ، پشت، شانه ها، شکم، مفاصل و آهنرباهایی با قدرت کم یا متوسط برای اعضای ضعیف به کار می روند مانند گوشها، چشمها، بینی، گلو و همچنین کودکان و نوزادان را با این نوع آهنرباها مداوا می کنند. قطب جنوب آهنربا دارای خواص پیش گیرندگی، خنکی و آرامش، باعث انقباض رگهای بدن، کند نمودن جریان خون در مویرگها ، جلوگیری نمودن  از فعالیت باکتریها و کاهش درد، ورم و دمای بدن و … می شود. قطب شمال آهنربا دارای خواص تحریک کنندگی، گرما و نیرو، انبساط رگهای بدن، تشدید جریان خون در مویرگها ، تقویت و رشد باکتریها و وخیم شدن عفونت و افزایش تورم، رشد سریع میوه و سبزی، افزایش دمای بدن، درمان بیماریهای قلبی، کچلی، ضعف ماهیچه، بیهوشی می شود .رشد سلولهای سرطانی در میدان مغناطیسی یا کاملا متوقف شده و یا تا حد قابل ملاحظه ای کند می شود. میدان مغناطیسی از وسعت بیماریها می کاهد. باید توجه داشت که میدان مغناطیسی بر روی همۀ بافتهای بدن اثر مثبت می گذاردومیدان مغناطیسی بر روی خون و مایعات بدن تأثیر فراوانی دارد


سبد خرید شما خالی است!