خواص آماتیست ولاجورد

سنگ آماتیست :
درمان استرس ، اضطراب ، میگرن ، انواع سر درد و بیماری
های عصبی توسط سنگ آماتیست:
سنگ آماتیست بننفش دارای انرژی آرام بخش است. این انرژی چنانچه سنگ آماتیست طبیعی باشد، جهت درمان استرس ، اضطراب ، میگرن ، انواع سر درد و بیماری های عصبی مفید است. آماتیست  مدارات الکترو مغناطیسی وپولاریتی اطراف بدن انسان ها را از اختلال بیرون آورده  و آنها را به ازاختلالات عصبی و روانی پاک سازی ومتقارن وآرام ویک نواخت  می سازد لذا استفاده کننده آماتیست احساس آرامش می کند.

کاهش فشار خون توسط سنگ لاجورد:
بطورکلی اغلب نیروها و انرژی های سنگ لاجورد جهت کاهش فشارخون بکارمیرود  ولی با اینحال از نیروهای دیگر لاجورد جهت کسب تقویت حافظه وآرامش ذهن برای همه متولدین همه ماهها  مخصوصاً برای متولدین شهریور  و  آذر  و  دی   و اسفند استفاده می شود.

طریقه استفاده:
یک قطعه سنگ لاجورد را درون مقداری آب ولرم قرار داده و زمانی که آب سرد شد، آب را بر روی صورت، کف دست ها و کف پاها ریخته و سنگ را نیز بر روی چشم سوم خویش بگذارید. ( در مکانی آرام بر روی زمین دراز کشیده و کف دست ها به سمت بالا باشد). پس از مدتی، گرم شدن سنگ را احساس خواهید نمود. بهتر است این روش در هنگام ظهر انجام شود و هنگامی که احساس گرم شدن سنگ به وجود آمد، ده دقیقه دیگر نیز به همان حالت باقی بمانید.هنگامی که سنگ لاجورد را بر روی چشم سوم خویش قرار می دهید، به کسب انرژی های مثبت و آرام بخش کمک می نماید.
وجود نوعی نیرو در سنگ لاجورد لاعث بروز بیماریهای مختلف همچون : کوارتز، کم کاری و یا پرکاری غده تیروئید و گاه بیماری های تنفسی می شود. بنابراین توصیه می گردد هرگز سنگ لاجورد را بیش از ده دقیقه بر روی چاکرای پنجم قرار ندهید زیرا برای آن مضر بوده و باعث آسیب آن می شود و بهتر است این سنگ حداقل دو
متر از بدن شما دور باشد تا اثر آن بر روی مدارات اطراف بدن توسط امواج و مدارات زمین خنثی گردد.
به طور کلی سنگ لاجورد ، سنگی خطرناک می باشد. همچنین شرایط آب و هوایی و اقلیمی ممکن است باعث تغییر انرژی ها و نیروهای درونی هاله گرد
تاثیر روانی لاجورد: لاجورد سنگ عشق و دوستی، افزایش آگاهی و رفع بن بستهای احساسی آرامش بخش
درمان جسمی لاجورد: رفع دردهای عصبی؛ گزش حشرات ، فشار خون و غدد لنفاوی
 تشعشع درمانی سنگها

 تمامی مواد معدنی دارای یک انرژی ذاتی و دورنی و ارتعاشی ومتافیزیکی والهی  هستند، آنها ترکیبی خاص از مشخصات و خواص متفاوتند. منابع زیادی وجود دارند که این انرژی تشعشعی را توصیف کرده اند. این نیروهای تشعشعی برای اینکه حالت شفابخشی به سنگ دهد از میدانهای نوسانی متفاوت انرژی استفاده می کند و این انرژی در انواع متفاوت سنگها ذخیره شده ونهفته می باشد.

  هنگامی که سنگی را با انرژی تشعشعی شارژ می کنیم، ارتعاش و نوسانات انرژی این سنگ تغییر کرده و این میدان نوسانی ارتعاشات ، بطور آشکار در درون سنگ وسعت می یابد. در حال حاضر ، ما به روشنی میدانیم که 25 نوع متفاوت از سنگها می توانند تشعشعات انرژی را در خود ذخیره کرده و نگهداری و پخش کنند. این تشعشعات باعث تحریک وفعال شدن چاکراها میشود و چون هرچاکرا به اعضاء و جوارح اطراف خود انرژی شفا بخش و حیاتی (vital force) می دهد در نتیجه شعور سلولی ازطریق چاکرا به جوارح مربوطه انتقال پیدا کرده وشخص بیمار توسط متا فیزیک شفا پیدا می کند که بمراتب مؤثر تر از بهبود توسط شیمی می باشد هرچند که این روش بهبود بعنوان طب مکمل در درمان بکار میرود و علم پزشکی توسط درمان بتوسط قرص وآمپول شیمیائی همچنان بقوت خود باقی است و اینکه تا چه حد می توان می توان این انرژی ذاتی و جزء لاینفک را در سنگهای متفاوت حفظ؟ باید گفت که این انرژی هرگز نابود نمی شود فقط بشر سنگها را آلوده می کند که باید پاک سازی شوند.