دسته بندی ها
 
نمایشگاه
انگشتر یاقوت
انگشتر یاقوت
A38-23
0ریال
 
پرداخت

پرداخت آنلاین در این سایت توسط کلیه کارتهای بانکی انجام می پذیرد

راهنمای خرید

سریعترین راه خرید این است که در سایت www.sharafshams.ir خرید آنلاین انجام دهید سپس با تلفن 44494111 - 021  و یا 44493109 - 021 تماس حاصل فرموده تاسفارش خود را برای انجام اعمال خاص 19فروردین کنار بگذاریم

 
محصولات تصادفی
 
رهگیری خرید پستی جواهرات
 
آمار سايت
 امروز  89
 هفته  804
 ماه  3.197
 سال  8.370
 بازديد کل  58.027
 افراد آنلاين  1
 

سایتهای مرتبط

www.sharafshams.ir

www.sangtavalod.ir

ذکر ، meditation


 
پربازدید ترین محصولات
 
سبد خريد
0 مورد
 
پشتیبانی سریع

جهت سفارش شرف الشمس

لطفاً ابتدا به سایت

www.sharafshams.ir

رفته انگشتر یا آویز يا تسبیح

یا نگین خودرا انتخاب نمائید

ودرهمان سایت پرداخت آنلاین

نموده وبه شماره  44493109 - 021

زنگ ویاهمراه09203178789 پیامک بزنید

چاکرا ،هاله aura  chakra

 
نظرسنجی
نظر شما راجع به فروشگاه ما چیست؟
مشاهده نتایج
 
ویژه ها
 

شرف شمس ۹۳ و ۹۴

19فروردین هرسال که روز شرف نامیده می شود طبق روال هر سال گالری سنگهای شفا بخش تیراژه  روی  نگین عقیق یا تسبیح  زردرنگ عبارات  شرف الشمس را با آداب حاص برای علاقمندان می نویسد امسال هم برای انتخاب آسان وسفارش آنلاین وپرداخت سریع و ساده می توانید روی کلمه  اینجا کلیک بفرمائید تا با خاطری آسوده  انتخاب شما را برای شما کنار بگذاریم


  برای اطلاعات بیشتر دراین زمینه می توانید به سایت های زیر مراجعه فرمائید :

www.sharafshams.ir

  www.sangtavalod.ir

  www.sangtirajeh.com  

  www.gem19.ir  

شرف الشمس چیست:

شرف شمس  نقشی رمزگونه است که باعث افزایش رزق، کارآمدی روزگار و برکت زندگی و باعث ایمنى از بلا و اجابت آرزوها و دعا و برآورده شدن حاجات مى شود استناد های معتبر و رموز شرف شمس از عالم ربانی آیت الله حسن زاده عاملی از دانشمندان زنده و شیخ بهائی از دانشمندان وفات یافته در این آب و خاک بما رسیده است که طبق دستورات این دو بزرگوار باید نقوش با مته یا سوزن حک شود.
عقیق علاوه بر تَقَدُّس، درون خود نوری حکم کننده صاتع می کند که جهت دریافت شعور و انرژی  از هستی به بما کمک میکند برای نوشتن شرف الشمس روی عقیق هر سال یکبار شرایط مهیا میشود تا موکلین خورشید به زمین بیایند و خورشید در بهترین موقعیت خود در کل کهکشانها قرار گیرد، در این زمان خورشید نسبت به سایر کواکب بیشترین انرژی را به زمین ساطع میکند. بین طلوعین 19 فروردین بهترین زمان و موثرترین آن است بشرطی که 19 عمل هنگام نوشتن رعایت شود و نویسنده حتماً باید واجد شرایط باشد. 

دعای شرف الشمس

برخی می گویند نقش شرف شمس کلمات الله ، جمیل ، رحمن ، مومن و نور است که  بجای نقش کلمات از پنج حرف اول آنها بصورت ا.ج.ر.م.ن میتوان استفاده کرد . ولی طبق تحقیقات بعمل آمده چنین نیست .

البته عقیق دارای اثرات و خواص بیشماری است که نمى توان آن را انکار نمود، چنانکه فردى را نزد حاکمى به سبب جرمى مى بردند، حضرت امام جعفر صادق علیه السلام فرمود که انگشترى عقیق به او برسانند، انگشترى به او رساندند و مکروهى به او نرسید. یا شخصى را از برابر حضرت امام محمد باقر (ع) گذرانیدند تازیانه بسیار بر او زده بودند، حضرت فرمود: انگشتر عقیق او کجاست، اگر با او مى بود تازیانه نمى خورد. یا آنکه کسى نزد حضرت خاتم (ص) آمد و شکوه نمود که دزد در راه اموال مرا ربود، حضرت فرمود: چرا انگشتر عقیق در دست نداشتى که آن از هر بدى آدمى را نگاه مى دارد.
ارزش سنگ عقیق مخصوصاً عقیقی که مزیّن به شرف شمس باشد را نمی توان در چند جمله بیان نمود، پیامبران و ائمه اطهار (ع) بر سنگهای انگشتر صحه گذاشته اند اما نه به خاطر آنکه اثرى جادویى دارند، بلکه آن نگین هرچه باشد برگزیده شده و براى دارنده آن اثراتى از جمله فتح مهمات و دفع بلیات و غیره دارد و اثرات آنها ذاتى نیست و از جانب خداى تعالى است. پس اگر کسى اثر آنچه را که همراه خود مى دارد، ذاتى و مستقل بداند به خداى یگانه شرک ورزیده است.

حضرت محمد(ص) فرمودند: (یا على) همانا عقیق اولین کوهى است که به ربوبیت خداى متعال و نبوت من و وصى بودن تو و امامت فرزندانت و اختصاص داشتن بهشت به پیروان تو و اختصاص آتش به دشمنان تو شهادت داده است.
 با نیّت خیر شما و دعای ما و اجابت پروردگار؛ شرف الشمس موجب وسعت رزق، کارآمدی روزگار و برکت و باعث ایمنى از بلا و اجابت دعا و برآورده شدن حاجات مى شود.

حرز یا دعای شرف الشمس از دید کتب اسلامی :

آیا حرز شرف الشمس که از زبان ائمه اطهار نقل می شود  و می گویند صحیح است؟
جواب روایات نقل شده هیچ کدام  سند و اعتبار ندارد و در روایات معتبر نیامده است و محتوای آن روایات نقل شده  هم محتوای قابل ملاحظه ای نیست و سزاوار است مومنین و مومنات برای حفظ خود از آیات و روایاتی که از معصومین علیهم السلام در کتب معتبر وارد شده است استفاده نمایند هر چند که معصومین همگی هم عقیق بدست می کردند و هم تأکید نموده اند که مومنین و مومنات بدست کنند و هم علم ثابت کرده که چقدر بدست نمودن عقیق ارتباط الهی وآرامش اعصاب و رفع گرفتاری و بیماری را درمان می کند، ولی مطلبی در کتب اسلامی نسبت به نقش شرف شمس درج نشده که بگوید شرف شمس شامل پنج اسم اعظم خداوند است که آنها را کلمات مبارکه: الله ، جمیل رحمن ، مومن و نور گفته اند و بجای نقش از پنج حرف اول آنها بصورت ا.ج.ر.م.ن میتوان استفاده کرد و استناد حدیث برای این مورد پیدا ننمودم و یا میگویند امضاء رمز حضرت علی (ع) است که باز هم سند معتبر علم رجال راجع به آن نیافتم ولیکن سنگ آن که عقیق است در حقیقت عنصر اصلى آنست که از خود نور بی رنگی بنام کاسا casa تولید میکند که درعلم ثابت شده و باعث فعال نموده مراکز انرژی بدن یا چاکرا میشود انرژی کاسا ، همان نوری است که حاوی شعوراست (الله نورالسموات والارض ) البته  رنگ زرد عقیق  مستقیماً چاکرای سه را فعال می نماید، چاکرای 3 محل دریافت و انعکاس شعور هستی است و این مطلب زیاد دور از شگفتى نخواهد بود که انسانهاى دوران گذشته نور را پرستش مى کردند.

خواص شرف الشمس

ازجمله خواص شرف الشمس می توان به موارد ذیل اشاره نمود
1-    انگشتر عقیق شرف الشمس باعث  رفع چشم زخم می شود
2-     شرف الشمس باعث گشایش امور می شود
3-     دعای شرف الشمس به اذن خداوند باعث  برآورده شدن آرزوها می شود 
4-     دعا آدمى را از بدى ها حفظ مى كند
5-     دعا  باعث دفع شرّ می شود
6-     دعا  باعث ایمن شدن از حوادث می گردد
7-     انگشتر عقیق حفظ آرامش را برای بدست کننده آن به ارمغان می آورد
8-     سنگ عقیق باعث کسترش هاله نورانی اطراف بدن می گردد
9-     انگشتر عقیق مزیّن به دعای  شرف الشمس را اکثر بزرگان و علما و مراجع شیعه بدست می کنند  
10-      سنگ عقیق ايمنى دهنده در سفرها می باشد
11-    عقیق انسان را با خير و نيكى روبه رو مى كند
12-    عقیق غم و غصه را رفع مى كند
13-    عقیق با استناد به فرمایشات ائمه اطهار باعث گشايش رزق شده و فقر را از بين مى برد
14-    دارنده عقیق  كارها را به نيكى و خوبى تمام مى كند
15-    همراه داشتن انگشتر عقیق موجب اجابت دعا می شود
16-    عقیق باعث برآورده شدن حاجات مى شود
17-    عقیق موجب بركت و باعث ايمنى از بلا مى شود
18-    عقیق باعث ايمنى از ظلم می شود
19-    در احادیث معتبر شیعه آمده : همراه داشتن عقیق به هنگام نماز معادل هزار ركعت است
  بیش از صدها روایات راجع به خواص بی نظیر بدست نمودن عقیق از ائمه اطهار آمده که در کتب معتبر ثواب العمال شیخ صدّوق ذکرشده .

از حضرت آیت الله مکارم شیرازی پرسیدند آیا حرز شرف الشمس که به صورت اشکال مبهمی است و می گویند روز نوزدهم فروردین روی کاغذ زرد رنگی نوشته شود و آثار فراوانی دارد صحیح است؟
ایشان فرمودند در روایات معتبر نیامده است و سزاوار است مومنین و مومنات برای حفظ خود از آیات و روایاتی که از معصومین علیهم السلام در کتب معتبر وارد شده است استفاده نمایند.
درواقع شرف شمس نمادی است متشکل از هفده حرکتی که باید عینناً نوشته یا حک شود زمان دقیق حکاکی شرف الشمس امسال یعنی سال 93 ساعت 5 و 8 دقیقه و 14 ثانیه صبح 19 فروردین وخاتمه شرف الشمس 93 صبح روز 20 فروردین ساعت 5 و 3 دقیقه و 9 ثانیه بامداد می باشد
 بهترین وقت فضیلت حکاکی دعای شرف الشمس امسال از ساعت 5:14 صبح روز19 فروردین تا 5:05 صبح روز 20 فروردین خواهد بود .راجع به وقت شروع وخاتمه  شرف الشمس هم اقوال بی اعتباری که در تقویم های غیرمعتبر نوشته شده را مطرح نموده اند ولیکن استناد زمان های ذکرشده  فوق از معتبر ترین تقویم نجومی کشورودانشگاه تهران می باشد .
البته نوشتن دعای شرف شمس با نیّت خیر ورعایت آداب مربوطه موجب وسعت رزق، آمدکار بهبودزندگی  و باعث ایمنى از بلا و اجابت دعا مى شود. ولیکن عرض بنده این است که چرابی استناد به شرف شمس اسم اعظم یا امضاءحضرت علی(ع) ویا ۵ اسم خداوند اطلاق می کنند هرچند که شرف الشمس علاوه بر زیبایی دارای ارزش معنوی بالایی نیز میباشد ولیکن نباید این همه مطلب غلط بی استناد مثل امضاءحضرت امیر(ع)وغیره از ائمه اطهار ما رواج یابد
این که هر ساله در19  فروردین شرف شمس درساعت خاصی شروع می شود که موکلین خورشید برکره زمین نظر خاص دارندصحیح است ولیکن چرا پنج تقویم نجومی چاپ شده در کشور پنج زمان متفاوت را نوشته اند پس بی شک ۴ تقویم چاپ شده غلط است زیرا فقط یکی می تواند درست باشد.

شرف شمس  از دیدگاه فُقها :

فُقَها فقط بیاناتی درباره نحوه نوشتن شرف شمس  مطالبی متذکر شده اند ولیکن هیچ یک از آنها راجع به اینکه شرف الشمس اسم اعظم ویا امضاء حضرت علی (ع) است ننوشته اند ازجمله در کتاب جواهر مکنونه که از کتب خطی اذکار است و همچنین در کتاب السحاب اللئالی تالیف سید عبدالله بوشهری و کتب دیگر، نظیر کتابدست خط  شیخ بهائی  در کتاب  خطی سرالمستتر ، فقط در رابطه با نقوش وطرز کشیدن خطوط شرف شمس  مطالبی بیان فرموده است .
استناد تاریخی و مُعتبر راجع به شرف شمس sharaf shams  :
در کتاب «جنه الوافیه» مشهور به مصباح کفعمی هم مطالب فوق الذکر درج شده است وبه هیچ سند علم رجالی که  نقل قول از ائمه نموده باشد دیده نمی شود لذا شرف شمس هیچ گونه نماد اسرار آمیز آنحضرت نیست لذا هیچ دلیل وبرهانی که ثابت کند که سند این روایت تا حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) موجود نیست. مرحوم شیخ بهایی هم همین شکل را در کتاب «سر المستتر» با اندکی تغییر آورده است .  حضرت آیت الله کشمیری رحمت الله علیه نیز همین را فرموده اند .در کتاب «هزار و یک نکته»، نکته 977، تألیف آیت الله حسن زاده آملی نیز به شکل شرف شمس اشاره شده است نه به اسم اعظم خداوند ویا استاندی از حضرت علی ع
درست است که  خواص شرف شمس ؛ ایمنى در سفرها و دفع  از شرّ  وحفاظت جان و خیر و نیکى وافزایش رزق وروزی وآرامش رفع چشم زخم براورده شدن حاجات وآرزوها و درمان عمومی جسم  و روح مخصوصاً افزایش قدرت بدنی و هاله نورانی اطراف بدن نام برده شده است ولیکن نباید گفت که شرف شمس اسامی خداوند است زیرا این گفته غلط مسئولیت تولید می کند پس با توجه به مطالب ذکر شده باید توبه کنندگان توبه کننداز اینکه شنیده های دیگران را به غلط رواج داده اند .
خواص عقیق را نباید به شرف شمس نسبت داد
 سنگ عقیق زردرنگ شرف شمس باعث تنظیم چاکرای 3 ودریافت نور وآگاهی وشعور از هستی شده لذا کمک به خوب کار نمودن غُدد پانکراس ولوزالمعده و پاک کردن و تصفیه دستگاه گوارش شده و بر روی هضم و جذب غذا و گردش خون در بدن وتنظیم کارکرد غُددپانراس ولوزالمعده دارد ای موارد هم مربوط به سنگ عقیق است که احادیث بیشماری پشت سر خواص عقیق آمده که ربطی به نوشته شرف شمس ندارد.
ارزش سنگ عقیق مخصوصاً عقیقی که مزیّن به شرف شمس باشد را نمی توان در چند جمله بیان نمود ولیکن شرف شمس را هم نباید خیلی بزرگ نمود تا جائی که از خدا وند وائمه در رابطه با آن مایه گذاشت ونسبت غلط دادکه امضاء حضرت علی یا اسم اعظم خداوند است!!
نگین وسنگها هرچه باشند برگزیده شده و براى دارنده آن اثراتى از جمله فتح مهمات و دفع بلیّات و غیره دارد و اثرات آنها ذاتى نیست و از جانب خداى تعالى است . پس اگر کسى اثر آنچه را که همراه خود مى دارد ، ذاتى و مستقل بداند به خداى یگانه شرک ورزیده است . همه ملک سلیمان را خداوند در انگشتر او قرار داده بود، هرگاه سلیمان آن در دست مى گذاشت تمامى جن و انس و شیاطین و همه پرندگان و وحوش به نزد وى حاضر گشته و از او اطاعت مى کردند . باد مأمور حمل تخت او بود و همه شیاطین و انسانها و پرندگان و چهار پایانى که تحت اوامرش بودند همگى آنها را جابه جا مى نمود. سلیمان گاهی اوقات ، انگشترش را در اختیار برخى از خدمتکارانش قرار مى داد. روزى شیطان آمد و خادم او را گول زد و انگشتر را از او ستاند و آن را در دست نهاد ، نتیجه آن شد که تمام شیاطین و جن و انس و پرندگان و وحوش مسخر او گشتند و آن حضرت در جست و جوى انگشتر شد ولى آن را نیافت . سرانجام شیطان ترسید که مردم متوجه حیله او شوند آن را به دریا انداخت . خداى - عزوجل - ماهى را مأمور به بلعیدن آن انگشتر نمود ، بنى اسرائیل چهل روز در جست و جوى حضرت سلیمان بودند و از آن طرف سلیمان در ساحل دریا به دنبال انگشتر بود و با گریه و زارى به سوى خداى تبارک و تعالى استغفار مى نمود و از این اتفاق به جانب خدا توبه مى کرد . پس از چهل روز به صیادى رسید که ماهى صید مى کرد ، حضرت سلیمان به او کمک نمود . آن صیاد پس از صید ، یک ماهى به سلیمان داد ، او شکم ماهى را شکافت انگشتر خود را در آن دید و انگشتر را به دست کرد و شیاطین و جن و انس و پرندگان و وحوش در برابرش خضوع کردند و پادشاهى او به همان حالت اول بازگشت و حضرت ، آن شیطان (که انگشتر را ربوده بود) به همراه لشگرى که همراه او بودند به وسیله اسماء الهى حبس نمود و عده اى را در دل دریا و بعضى را در میان سنگ و صخره ها زندانى نمود و آن شیاطین تا روز قیامت زندانى و معذب هستند .
 حضرت محمد(ص) فرمودند: (یا على) همانا عقیق اولین کوهى است که به ربوبیت خداى متعال و نبوت من و وصى بودن تو و امامت فرزندانت و اختصاص داشتن بهشت به پیروان تو و اختصاص آتش به دشمنان تو شهادت داده است. از شرف شمس همه بعنوان نمونه ای از خاتم سلیمانى نام برده  اندو آن را به عوالم خمسه تفسیر کرده اند ورازی از تورات و انجیل و قرآن می دانند که در کتاب شمس معارف کبرى جلد اول مطالب بیشتری در خواص شرف شمس آورده شده.

با استناد به مطالب فوق نتیجه می گیریم که شرف شمس بسیار مجرب و داشتن آن مهم است ولی باید بدانیم که علیرغم مطالب فوق عامل اصلی خود خداوند است و شرف شمس فقط یک وسیله  است لذا:
۱- شرف شمس  اسم سنگ نیست بلکه نقشی رمزگونه است که  باعث افزایش رزق ، کارآمدی روزگار و برکت زندگی و باعث ایمنى از بلا و اجابت آرزوها و دعا و برآورده شدن حاجات مى شود
۲- شرف شمس علاوه بر تَقَدُّس نوشته آن و نگین سنگ عقیق آن ، ولکن اسم اعظم ویا ۵ اسم خداوند ویا امضءحضرت امیر نیست .
۳- شرف شمس وسنگ عقیق به اذن پروردگار بما کمک میکند  زیرا تجلی ذات اوست نه اسم او
۴- افرادى که با خود مهمترین خواص شرف شمس  حمل مى کنند ، بدون آگاهى از این مطالب از تمام اثرات ذکر شده بهره می گیرند ولیکن بیائیم باهم بلطف خداوند باورهای غلط راجع به شرف شمس را کنار بگذاریم و با دیگران هم این مطلب مُهّم را به اشتراک گذاشته وبگوئیم استغفرالله ربّی وَاتوب الیه؛  نسبت به هرغلطی که شنیدم وندانسته  بدیگران انتقال دادم وگفتم

اعمال شرف شمس:

با لطف و توفیق پروردگار و نه بمنظور داد و ستد بلکه برای رضای دل و توسل به خداوند جهت برآورده شدن حاجات و کثرت رزق و روزی و دفع شر از شما و خانواده ی محترمتان به نیابت از شما، علاوه بر اعمال خاص شرف شمس، با مضطری تمام موارد ذیل روی تک تک شرف شمس های این فروشگاه از جمله شرف شمس سفارشی شما، از طرف گالری سنگ های شفابخش تیراژه انجام میگیرد:

1- انجام ختم قرآن بر سنگ شرف شمس به منظور برک دادن به نگین شرف شمس شما

2- دادن صدقه بمنظور رفع بلا و شر و گشایش کارهای شما

3- ادای نماز حاجات و شکر

4- استغفار و برداشتن ختم آیه اَمّن یُجیب و یس و ...

5- تطهیر و پاکسازی و شارژ و متبرک کردن نگین های شرف شمس

6- زیارت به نیابت از شما در دو حرم فرزندان باب الحوائج موسی ابن جعفر و متبرک نمودن نگین های شرف شمس

7- انداختن وجوه مختص به شما جهت برآورده شدن حاجات شما در آن دو حرم

8- ختم اسماء الحسنی بر نگین های شرف شمس

9- انجام به موقع و سر وقت کلیه اعمال شرف شمس روی نگین با آداب و دعای خاص مربوط به حک کردن آن در روز 19 فروردین

مدال و آویز شرف شمس
مدال و آویز شرف شمس
انگشتر شرف شمس
انگشتر شرف شمس
نگین شرف الشمس
نگین شرف الشمس
حکاکی روی سنگ
حکاکی روی سنگ
گوشواره شرف شمس
گوشواره شرف شمس
مرتب سازی برحسب :
انگشتر شرف شمس قاب ساده
انگشتر شرف شمس قاب ساده
A0-204
680,000ریال  
انگشتر شرف شمس نقره
انگشتر شرف شمس نقره
A0-119
1,080,000ریال  
ثبت نام شرف الشمس 1393
ثبت نام شرف الشمس 1393
A0-203
780,000ریال  
ُSHARAF AL SHAMS
ُSHARAF AL SHAMS
دعای شرف الشمس روی نگین عقیق اصل
120,000ریال  
نوشتن شرف الشمس 1393
نوشتن شرف الشمس 1393
A0-330
580,000ریال  
نگین شرف شمس
نگین شرف شمس
N0-5
950,000ریال  
آویز نقره شرف شمس با دعای وان یکاد بیضی
آویز نقره شرف شمس با دعای وان یکاد بیضی
M0-527
750,000ریال  
نگین شرف شمس مستطیل برجسته
نگین شرف شمس مستطیل برجسته
N0-1
150,000ریال  
نگین شرف شمس بیضی برجسته
نگین شرف شمس بیضی برجسته
N0-2
150,000ریال  
انگشتر شرف شمس با رکاب نقره نگین مارکازیت
انگشتر شرف شمس با رکاب نقره نگین مارکازیت
A0-613
680,000ریال  
آویز شرف شمس با قاب نقره نگین اتمی بیضی
آویز شرف شمس با قاب نقره نگین اتمی بیضی
M0-522
680,000ریال  
آویز شرف شمس با قاب نقره نگین اتمی سیاه قلم
آویز شرف شمس با قاب نقره نگین اتمی سیاه قلم
M0-510
580,000ریال  
آویز شرف شمس با قاب نقره نگین اتمی سیاه قلم
آویز شرف شمس با قاب نقره نگین اتمی سیاه قلم
M0-511
680,000ریال  
آویز شرف شمس با قاب نقره نگین اتمی طرح گل بزرگ
آویز شرف شمس با قاب نقره نگین اتمی طرح گل بزرگ
M0-515
780,000ریال  
آویز شرف شمس با قاب نقره نگین اتمی طرح گل
آویز شرف شمس با قاب نقره نگین اتمی طرح گل
M0-505
880,000ریال  
آویز شرف شمس با قاب نقره طرح گلبرگ نگین اتمی
آویز شرف شمس با قاب نقره طرح گلبرگ نگین اتمی
M0-520
780,000ریال  
آویز شرف شمس با قاب نقره طرح گلبرگ
آویز شرف شمس با قاب نقره طرح گلبرگ
M0-517
880,000ریال  
آویز شرف شمس با قاب نقره طرح برگ
آویز شرف شمس با قاب نقره طرح برگ
M0-518
680,000ریال  
آویز شرف شمس با قاب نقره نگین اتمی طرح گلبرگ
آویز شرف شمس با قاب نقره نگین اتمی طرح گلبرگ
M0-512
780,000ریال  
آویز شرف شمس با قاب نقره نگین اتمی طرح ترمه
آویز شرف شمس با قاب نقره نگین اتمی طرح ترمه
M0-523
880,000ریال  
مدال و آویز عقيق شرف شمس با قاب نقره
مدال و آویز عقيق شرف شمس با قاب نقره
M0-2
780,000ریال  
مدال عقيق شرف شمس با قاب نقره
مدال عقيق شرف شمس با قاب نقره
M0-4
580,000ریال  
انگشتر شرف شمس زنونه با رکاب نقره نگین اتمی بیضی
انگشتر شرف شمس زنونه با رکاب نقره نگین اتمی بیضی
A0-611
940,000ریال  
انگشتر شرف شمس زنونه با رکاب نقره نگین بیضی
انگشتر شرف شمس زنونه با رکاب نقره نگین بیضی
A0-600
660,000ریال  
انگشتر شرف شمس زنونه با رکاب نقره نگین
انگشتر شرف شمس زنونه با رکاب نقره نگین
A0-609
980,000ریال  
انگشتر شرف شمس زنونه با رکاب نقره نگین اتمی
انگشتر شرف شمس زنونه با رکاب نقره نگین اتمی
A0-597
1,180,000ریال  
انگشتر شرف شمس زنونه با رکاب نقره نگین اتمی طرح گل
انگشتر شرف شمس زنونه با رکاب نقره نگین اتمی طرح گل
A0-596
580,000ریال  
مدال عقيق شرف شمس با قاب نقره
مدال عقيق شرف شمس با قاب نقره
M0-11
980,000ریال  
انگشتر شرف شمس زنونه با رکاب نقره طرح گل بیضی
انگشتر شرف شمس زنونه با رکاب نقره طرح گل بیضی
A0-604
780,000ریال  
مدال عقيق شرف شمس با قاب نقره
مدال عقيق شرف شمس با قاب نقره
M0-16
580,000ریال  
نگین شرف شمس عقیق یمنی خط دار
نگین شرف شمس عقیق یمنی خط دار
N0-10
1,200,000ریال  
نگین شرف شمس عقیق یمنی خط دار
نگین شرف شمس عقیق یمنی خط دار
N0-7
1,200,000ریال  
نگین شرف شمس عقیق یمنی خط دار
نگین شرف شمس عقیق یمنی خط دار
N0-8
1,200,000ریال  
نگین شرف شمس عقیق یمنی خط دار
نگین شرف شمس عقیق یمنی خط دار
N0-9
1,200,000ریال  
نگین شرف شمس عقیق یمنی خط دار
نگین شرف شمس عقیق یمنی خط دار
N0-6
1,200,000ریال  
انگشتر شرف شمس با رکاب نقره
انگشتر شرف شمس با رکاب نقره
A0-524
580,000ریال  
انگشتر شرف شمس
انگشتر شرف شمس
A0-112
880,000ریال  
انگشترشرف شمس
انگشترشرف شمس
A0-99
680,000ریال  
انگشترشرف شمس
انگشترشرف شمس
A0-113
680,000ریال  
آویز عقیق شرف شمس
آویز عقیق شرف شمس
M0-206
680,000ریال  
انگشتر شرف شمس
انگشتر شرف شمس
A0-514
1,180,000ریال  
آویز شرف شمس طرح مستطیل
آویز شرف شمس طرح مستطیل
M0-501
580,000ریال  
آویز شرف شمس مربع شکل
آویز شرف شمس مربع شکل
M0-500
580,000ریال  
آویز عقیق شرف الشمس اصل
آویز عقیق شرف الشمس اصل
M0-205
680,000ریال  
سفارش شرف شمس
سفارش شرف شمس
M0-213
880,000ریال  
نگین عقیق شرف شمس
نگین عقیق شرف شمس
N0-3
140,000ریال  
خرید شرف الشمس
خرید شرف الشمس
M0-212
580,000ریال  
خرید اینترنتی آویزشرف الشمس
خرید اینترنتی آویزشرف الشمس
M0-210
580,000ریال  
آویز شرف شمس با قاب نقره افقی
آویز شرف شمس با قاب نقره افقی
M0-513
580,000ریال  
انگشتر مردانه شرف شمس طرح فروهر
انگشتر مردانه شرف شمس طرح فروهر
A0-201
1,280,000ریال  
انگشتر شرف شمس
انگشتر شرف شمس
A0-501
580,000ریال  
انگشتر شرف الشمس مردونه
انگشتر شرف الشمس مردونه
A0-111
880,000ریال  
آویز شرف شمس بیضی با قاب نقره عمودی
آویز شرف شمس بیضی با قاب نقره عمودی
M0-516
580,000ریال  
خواص عقیق شرف الشمس
خواص عقیق شرف الشمس
A0-311
780,000ریال  
انگشتر شرف شمس زنونه نقره ایتالیایی مربعی
انگشتر شرف شمس زنونه نقره ایتالیایی مربعی
A0-614
580,000ریال  
انگشتر شرف شمس زنونه با رکاب نقره
انگشتر شرف شمس زنونه با رکاب نقره
A0-595
850,000ریال  
ثبت نام شرف الشمس
ثبت نام شرف الشمس
A0-317
580,000ریال  
شرف شمس
شرف شمس
A0-323
1,280,000ریال  
ساعت نوشتن شرف الشمس
ساعت نوشتن شرف الشمس
A0-325
680,000ریال  
طریقه نوشتن شرف الشمس
طریقه نوشتن شرف الشمس
A0-328
780,000ریال  
نوشتن شرف الشمس
نوشتن شرف الشمس
A0-329
880,000ریال  
انگشتر شرف شمس زنونه با رکاب نقره طرح گل
انگشتر شرف شمس زنونه با رکاب نقره طرح گل
A0-608
880,000ریال  
 شرف شمس اصل
شرف شمس اصل
A0-333
780,000ریال  
انگشتر شرف شمس زنونه نقره
انگشتر شرف شمس زنونه نقره
A0-338
480,000ریال  
انگشتر شرف شمس زنونه نقره ایتالیایی
انگشتر شرف شمس زنونه نقره ایتالیایی
A0-342
780,000ریال  
آویز سنگ شرف شمس طرح قلب
آویز سنگ شرف شمس طرح قلب
M0-200
480,000ریال  
خرید تلفنی آویز شرف شمس
خرید تلفنی آویز شرف شمس
M0-211
980,000ریال  
انگشتر شرف شمس زنونه کار رکاب نقره
انگشتر شرف شمس زنونه کار رکاب نقره
A0-598
980,000ریال  
آویز توگردنی شرف شمس
آویز توگردنی شرف شمس
M0-203
680,000ریال  
آویز نقره مربع چهار گوش ساده
آویز نقره مربع چهار گوش ساده
M0-208
580,000ریال  
گوشواره شرف شمس
گوشواره شرف شمس
E0-501
580,000ریال  
شرف شمس
شرف شمس
A0-309
780,000ریال  
آویز بیضی شرف شمس
آویز بیضی شرف شمس
M0-202
580,000ریال  
آویز توگردنی عقیق شرف شمس
آویز توگردنی عقیق شرف شمس
M0-204
880,000ریال  
آویز شرف شمس طرح مستطیل قاب نقره
آویز شرف شمس طرح مستطیل قاب نقره
M0-502
580,000ریال  
انگشتر شرف شمس زنونه نقره
انگشتر شرف شمس زنونه نقره
A0-599
880,000ریال  
آویز شرف شمس بیضی ایستاده
آویز شرف شمس بیضی ایستاده
M0-214
580,000ریال  
آداب شرف شمس
آداب شرف شمس
M0-201
680,000ریال  
انگشتر شرف شمس
انگشتر شرف شمس
A0-553
1,080,000ریال  
انگشتر شرف شمس
انگشتر شرف شمس
A0-506
680,000ریال  
انگشتر شرف شمس
انگشتر شرف شمس
A0-518
1,080,000ریال  
انگشتر شرف شمس با عقیق یمن
انگشتر شرف شمس با عقیق یمن
A0-511
3,650,000ریال  
انگشتر شرف شمس با عقیق یمن
انگشتر شرف شمس با عقیق یمن
A0-510
2,950,000ریال  
انگشتر شرف شمس
انگشتر شرف شمس
A0-519
1,030,000ریال  
انگشتر شرف شمس
انگشتر شرف شمس
A0-517
1,090,000ریال  
انگشتر شرف شمس
انگشتر شرف شمس
A0-508
2,950,000ریال  
انگشتر شرف شمس
انگشتر شرف شمس
A0-536
1,120,000ریال  
انگشتر شرف شمس
انگشتر شرف شمس
A0-529
780,000ریال